Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kapptam 1 hp 630 as notebook...

Kapptam 1 hp 630 as notebook ot hogy rakjam ujra edig nem is volt probléma de nincs alaplapi cd-je ezt honnan tudom letőlteni iletve miből tudom hogy amit letőltenék az jo is ehez?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Felmész a hp honlapjára, kikeresed a 630-ast, és ott lesz neki az összes drivere.
2012. ápr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 legendavagyok01 ***** válasza:
2012. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt már néztem.De pontosan nem tudom mit kell letölteni.Ezek a hibák amiket kiír:Generic bluetooth adapter,hálózati vezérlő,pci eszkőz, Esetleg tudsz segiteni milyen cimen keressem?
2012. ápr. 9. 17:40
 4/9 A kérdező kommentje:
ráadásul a saját gépem is nem hajlando f1 gomb megnyomása nélkül elindulni cseréltem elemet az alaplapban de semmi mitől lehet ez mit csinájak?
2012. ápr. 9. 17:47
 5/9 legendavagyok01 ***** válasza:

Itt van magyarul is.

[link]

A gépnek megfelelő típusszámot kiválasztod, ha fölé viszed az egeret, akkor ott a Szoftverek és illesztőprogramok letöltése.

Utána oprendszer választás. Ott is minden magyar. A bluetooth-ot is a hálózati driver-ek csoportjában találod, csakúgy mint a lan-t.

Ha valamiből több gyártó meghajtói is vannak, azt neked kell tudnod, melyik van a gépben.

2012. ápr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 legendavagyok01 ***** válasza:
Amikor kéri az f1 gomb megnyomását, a képernyőn ki szokott írva lenni a probléma oka.
2012. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
floopy disk(s) fail (40) Ezt írja ki
2012. ápr. 9. 18:04
 8/9 legendavagyok01 ***** válasza:

Baja van a floppy meghajtóval, ami valószínűleg nincs is, így érthető.

A BIOS-ban le kell tiltani a floppy-t és kész.

2012. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az én géppem nagyon tutti let : )
2012. ápr. 9. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!