Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit kérjek ezért a laptopért?

Mennyit kérjek ezért a laptopért?

Figyelt kérdés

[link]


Pár éves gép már, de semmi baja, bár elég sokat nyúztam. A legjobb barátomnak akarom adni, de nem fogadja el ingyen. Természetesen szűz oprendszerrel, minden progival, azaz használatra készen adnám át, de ez nem igazán számítana bele az árba, amúgy is megtenném ingyen.


30 ezerre gondoltam, illetve ha kell mellé neki a régi házimozim, akkor 40 ezerre. Olcsón akarom adni, nem akarok jó boltot csinálni vele.


A házimozi is működőképes, de van már valami kehe. Egy idő után elkezd zörögni, szerintem a táp melegszik túl vagy a venti. Nem tudom, meg lehet-e csináltatni, de szerintem igen.


[link]


2012. ápr. 9. 22:43
 1/6 A kérdező kommentje:

Jobban belegondolva 30-ért a kettő.

Ez reális?

2012. ápr. 9. 22:49
 2/6 cipi8 ***** válasza:
30000
2012. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A laptop önmagában megér 40 körüli összeget, de annyiért adod, amennyiért neked tetszik.
2012. ápr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40ért a kettőt én korrektnek találnám.
2012. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

30-ért néztem ki új házimozit, ha azt megveszi nekem, odaadom neki.


[link]


-tényleg a legjobb barátom, és van egy kislánya

-egyik gép sem tökéletes ( a notit is szedtem már szét kitakarítani, a ventije nem úgy van visszarakva, ahogy gyárilag volt, bár rendesen működik így is már egy éve legalább)

2012. ápr. 9. 23:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is korrekt csere lehet, de ezt neked kell eldöntened.
2012. ápr. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!