Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gép konfig kérdések?

Gép konfig kérdések?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A jelenlegi gépem egy Intel Pentium Celeron 2.8GhZ,512MB ram,és 64MB videókártya.Alaplap nagyon régi,sőt az egész gép régi,de tényleg.Szeretném fejleszteni 2GB ramra,és 256MB videókártyára.Alap játékokra tökéletes lenne mint pl a minecraft,gta samp stb...

A kérdés még is bennem ott merül fel,hogy találok bele ilyen hardvert?Mert mint mondtam ősrégi gép.


Esetleg linkelhettek is,nagyon megköszönném.


Előre is köszi a válaszokat.


2012. ápr. 11. 17:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Először is hogy mondjunk neked Ramot meg Vga-t kellene nekünk az alaplapod neve!
2012. ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
ASRock Dual channel fsbi066 775i65g ez van ráírva,de még ott van alatta hogy Presler Conroe Dual Core CPU.
2012. ápr. 11. 18:34
 3/23 anonim ***** válasza:

[link]


Ennél olcsóbban ebbe nem kapsz!


[link]


Meg ebbe nóelég ez a kártya ezekhez a játékokhoz. Meg mondjuk ezekhez a játékokhoz elég 1Gb is ha nem akarsz mással játszani!

2012. ápr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nincsenek nagy igényeim. GTA SAMP,Minecraft,COD 4. Ezek elmennének így az összerakott konfiggal együtt?


Egyébként nagyon köszönöm a leírást+linket!!! :)

2012. ápr. 11. 18:50
 5/23 A kérdező kommentje:
Esetleg még egy 2 magos jó processzort tudnál ajánlani hozzá? Előre is köszönöm.
2012. ápr. 11. 18:51
 6/23 anonim ***** válasza:

Simán elmegy rajta!

Nekem valami ilyesmi gépem van mint most neked csak nekem 1gb-al meg egy 1gb-os vga-val és simán megy vele!


És itt a processzor is!

[link]

2012. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Na bocsi hogy így ennyi kérdés, de azért egy biztonsági kérdésem lenne. A ramnál a memóriatípus sima DDR,a videókártyánál pedig DDR2.Ettől még tökéletesen fog menni a gépen?


Nem nagyon értek ehhez sajnos.Még az előbbi kérdésekre is válaszolj légyszíves.Köszönöm.

2012. ápr. 11. 18:56
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem is árt hogy lecseréled a processzort mert ezzel sokra nem mész mert a Celeron az nem igazán való játszásra!
2012. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Mármint már csak erre az egyre mert látom a többit már megválaszoltad.
2012. ápr. 11. 18:58
 10/23 anonim ***** válasza:
Még egyébként ha ezeket megveszed bele még akár majd játszhatsz még a Need For Speed Shift-el is csak persze nem fullon! Meg még majd több nagyobb játékkal is simán! (Én adtam minden választ csak nem írtam oda) ;-)
2012. ápr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!