Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek ha kopnak a betűk...

Mit tegyek ha kopnak a betűk a laptopomról?

Figyelt kérdés
Lehet kapni valahol matricát, amit rá lehet ragasztani a gombokra? Boltban?

2012. ápr. 12. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 cipi8 ***** válasza:

Az első válaszoló amit linkelt az nem igazán jó mert a speciális karakter amiket két billentyű kombinációval lehet elérni azok nincsenek rajta, gondolok most a számokon található speciális karakterekre ('"+!!%//=() ~ˇˇ^^˘˘°˛˛`` vagy a betűkön a (<>#&&@@{{}}<;äđĐ[]ííłł\|Ä€ÍÍ) stb-re!


Ez jobb és még fluoreszkál is!!


[link]

2012. ápr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez igen. :) Neked is van ilyen? Vagy csak én küszködök olyen problémával?
2012. ápr. 14. 21:43
 4/7 cipi8 ***** válasza:
Nem mert asztali gépem van! Ezért nincs rá szükségem de ezek elég jók szerintem, már láttam ilyet és nem tűnik túl rossznak, meg a lényeg hogy a több billentyűs karakterek is vannak rajta, mert sok helyen kapni olyat amin hiányzik! Mielőtt felragasztanád előtte alaposan takarítsd át és zsírtalanítsd a billentyűket mert úgy jobban ráragad a matrica, alkoholos szereket ajánlom első sorban (denaturált szesz, vagy házi pálinka, sima vodka is jó csak kissé szagos de az kis idő után elillan, de ne mézes legyen lehetőleg! Ha az sincs akkor még a Clin ablaktisztító is jó mert van alkohol tartalma.)
2012. ápr. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is van asztali gépen, de annak a billentyűzetéről nem kopnak a gombok, csak a laptopról. Köszi a választ!
2012. ápr. 16. 12:11
 6/7 cipi8 ***** válasza:
A laptopoké valamiért jobban kopik amúgy mint a sima külső billentyűzetek-é, kb. 10 ismerősöm laptopját szoktam javítgatni, karbantartani illetve telepíteni és több mint a felének megvan kopva a billentyűzete van közte Acer, Fujitsu, Asus, Lenovo, Hp és mindegyiknél látható egy kis kopás már és nem is túl régiek mert talán a legidősebb az olyan 4 éves lehet!
2012. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor megnyugodtam. Köszönöm a válaszokat. :D
2012. ápr. 16. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!