Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD A6-3400M fagyás, szaggatás...

AMD A6-3400M fagyás, szaggatás, miől? Pedig erős proci!?

Figyelt kérdés

AMD Vision A6-3400M.


Gyárilag 900-1400mhz között mozog a turbója 2,3ghz.


K10STATal feltuningoltam 800-1000-1200-1400-2000-2100 a turbó meg 3,0ghz. egyébként stabilitás tesztet is futtattam párat és stabil, nos, gyári beállitásokon és a tuningolt változatban is a böngésző lefagy,beakad hosszú 5-10mpre. a másolás/telepités közben olyan lassú mint egy 3 éves gép O_O fagy,akad, lassú, sz*r, mi a baj? egy profi processzortól töbet vártam. cod4-t probáltam singlebe fullon, nem akadt : \ nem értem. végülis lehet azt akarta hogy gameljek végre :Đ " ne böngésszéé gémeljémá'" am ez régi játék szóval dirt3, codmw3 sem akadt. : \ hát érdekes. pedig! azért 2,1ghzen 4magos proci.. és egy firefox beakad a gyakorikerdesek.hu-s egy pr*ha**v*r-es és egy google kereső laptól ez szomorú : \ amúgy jó mert legújabb játékok is klasszul futnak mellette egy ati 6540g2. de ez a böngésző fagyás meg a másolás vagy telepités közbeni halálfagyás :S szőrnyű. mi lehet?



2012. ápr. 13. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a proci miatt lassú a böngésző vagy a telepítés meg a HDD-re másolás. Ha valami nem stimmel a géppel, nem feltétlenül a CPU a ludas rögtön...az, hogy a játékok jól mennek számomra pont azt bizonyítja, hogy nincs az APU-nak baja...szerintem valami más lesz a gond ott.
2012. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!