Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Toshiba satellite L30M011...

Toshiba satellite L30M011 laptopon van wifi lehetőség, de miért nem tudom használni?

Figyelt kérdés
Van wifi lehetősége és van egy kis pici húzóka amivel bekapcs aztán led pirosan világít. Van olyan lehetőség is, hogy fn+f8, de mikor lenyomva tartom az fn gombot akkor mutassa az összes lehetőségeket amit fn-el lehet és pont a wifi (f8) nincs rajta. Tehát hiába nyomom az fn+f8-at. Szükségem lenne a wifi használatra, de nem tudom mi a gond. Próbáltam valami programot keresni rá, de ez a laptop típusra semmit nem találtam. Valaki tudja hogyan kell rajta wifi-zni?

2012. ápr. 15. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:

a piros az nem épp kikapcs?:D

am nincs ilyen gépem nem tudom

az enyémen alapból nem kellett megnyomni a billen lévő gombot, az csak szétkapcsolt

2012. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van rajta on és off, szóval on állásban pirosan világít és off állásban nem világít. Viszont van egy érzésem, hogy nincs benne wifi kártya:S Szerintem ezek csak azért vannak, hogyha veszek bele kártyát akkor így lehet be-ki kapcsolni. Akkor ez egy ilyen becsapós játék a cégtől.
2012. ápr. 17. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!