Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gond lehet ha ezt a vga-t...

Gond lehet ha ezt a vga-t overclock-olom?

Figyelt kérdés

Van egy elég régi (4éves múlt) geforce 8600gt-m, sajnos legjobb esetben is csak hetek múlva tudom cserélni viszont addig gondoltam hozzápiszkálok. Találtam neten leírást miként/mivel (tekintve, hogy nincs tapasztalatom) de találkoztam néhány furcsasággal.

Ntune-t használok és 3dmark vantage-el néztem a stabilitást, néminemű növekedést elértem viszont a gép újraindításakor mindig resetelődik a dolog ntune-ban és újra be kell állítanom. Na már most ha figyelem a hőmérsékletet (60-70 között tartom) és mindig visszaállítom arra az értékre amin stabil lehet ebből gond tekintve, hogy régi?


2012. ápr. 15. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is egy ilyen ősi csodakütyüt hajtok. Nem lehet problémája korlátozott ideig, én is túlhajtom elég durván (GPU: 540Mhz->666Mhz, Shader: 1188Mhz->1500Mhz, Memória: 400Mhz->500Mhz) és emellett még unlockolt is.
2012. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én legjobb esetben is 1 hónapig kb ilyen hétvégékre akarom kicsit felhúzni (kb annyira amennyit te írtál), de akkor jó.

Hőmérséklet nagyon nem mászik fel, csak csinált olyat egyszer, hogy leállt a játék mert a vga szoftvere leállt hiba miatt xD megijedtem de azóta semmi.

2012. ápr. 15. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!