Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Azt hiszem haldoklik a tápom,...

Azt hiszem haldoklik a tápom, hogy vegyek újat?

Figyelt kérdés

Aki eddig segített nekem, azt sose többet nem akarom megkérni, mert ez a harmadik táp, ami beszarik, szóval gondolom valami dzsunka tápokat vetetett meg velem.


A helyzet az, hogy egyébként majd tök új gépet akarok összerakni, de arra most nincs, viszont szerintem a táp dolog elég sürgető lenne.


Az egész úgy kezdődött, nem tudom van-e köze hozzá, de a kutya felborította a gépet, és azóta hangos. Előtte egyáltalán nem lehetett hallani. Na most eleinte még el-el hallgatott. Egy ideje egyáltalán nem hallgat el, kicsit halkabb lesz, de mikor bekapcsolom rendesen ilyen halálhörgés hangja van mikor beindul. Tuti, hogy a táp, meghallgattam.


Nem várnám meg, míg beszarik az egész, de nem szeretnék csak úgy venni tápot sem, hogy most pár hétre, utána meg másikat. Olyan kéne, ami később is jó lesz, meg most is. Hogy van ez, mind bele megy? Vagy honnan tudjam, mikor veszek, hogy bele tudom-e tenni? Olyan 15-20 ezret szánnék rá, abból lehet már normálisat venni?


2012. ápr. 18. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én gépemből is ilyen halálhörgésszerű hang jött, de nekem meg sem fordult a fejemben, hogy a táppal lenne gond. Ventilátort vettem bele újat, és azóta szép csendben üzemel.

Egyébként bármi is romlott el benne, szakboltban tesznek bele másikat.

2012. ápr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem azért fordult meg a fejemben, mert már 2x beszart, és hallom, hogy az hörög most is, nem más. Amúgy megnéztem kíváncsiságból, power táp, lol, ahogy néztem mindenki azt írja, hogy egy fillért nem ér, szóval a ventillátor csere nem opció, teljesen másikat akarok, de a szakboltba vivés meg hát, jó tudom, hogy kicserélik, de ha nem vagyok teljesen gyökér, meg felvilágosítanak, akkor gondolom meg tudom csinálni én is, mert nem mindegy, hogy 15-20 ezerért kiválasztok egy tápot, vagy adnak valami tápot meg még munkadíj is. Ennyit tudok rászánni per pillanat, és ennyiért a legjobbat akarom, nem valamilyen+munkadíjat. :)
2012. ápr. 18. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valami NoName tápod van... Vegyél egy FSP Hexa 500W-osat, az minden konfighoz elég... és nagyon jó minőségű!
2012. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És mit nézzek meg a saját gépemen, hogy tudjam bele tudom-e nyomorítani az újat?
2012. ápr. 18. 14:22
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként felül van benne a táp.
2012. ápr. 18. 14:23
 6/8 anonim ***** válasza:
fsp hexa 500w vagy veszel chief-et ha alsó tápos mert hosszabb a kábel
2012. ápr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Még sosem kértek a boltban munkadíjat azért, hogy belerakták nekem a gépbe azt, amit ott vettem. De valószínűleg ez üzletfüggő, ha ennyire le lettem pontozva.
2012. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
vettem egy ilyet amit javasoltatok, ezt a fsp hexa 500-ast. Hát szép egy darab meg kell hagyni!
2012. ápr. 19. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!