Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi RAM-ot ajánlotok?

Mennyi RAM-ot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Vettem egy új laptopot (win 7, i5 2,5ghz proci, 4gb ram, 2gb video kari geforce) Van egy pár dolog mint pl vlc player, total comander everest, vagy bármi más program ami nem jön elő olyan hamar mint pl bent a müszaki árúházban, egy kicsit váratja magát. Mennyi RAM-ot ajánlotok a 4 gigán kívül hogy minden pöccre mennyen? Vagy esetleg más beállítás? Köszönöm!

2012. ápr. 19. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem a ramtól függ.


A Winyót kell kicserélned SSD-re


[link]

2012. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a 4 gigának elég kéne hogy legyen, de ha egy nagyon pörgős lapotopot szeretnél, akkor vegyél bele még 4 gb-t, és akkor már nagyon kemény lesz :)
2012. ápr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

vortex123


Ez mekkora hülyeség. Mia z hogy kemény?


A hdd adatelérése miatt lassan töltenek be a programok , az ssd adattárolóval ez megoldódik.


http://www.youtube.com/watch?v=kiLSXvNaCME

2012. ápr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Köszi a választ! Szerintem az fogom csinálni, mert a vinyót nem akarom kicserélni (750gb, úgyhogy az kell!! :D) Több RAM-ot nem érdemes bele venni 4-nél? Mondjuk 8-at? Vagy az már felesleges?
2012. ápr. 19. 15:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen felesleges. De azért köszönd meg neki a felesleges segítséget, ne is halgass rám.
2012. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nemtudom, lehet én vagyok a vak, de nincs kiírva, hogy milyen a vinyó, így ezt nem tudtam megnézni ezért írtam a ramot, de 1000X BOCSÁNATOT KÉREK HA KELL!!!
2012. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a választ előkelőidegen, megnéztem a videót is ( a bebootolás komoly) meg az írást is csak nem szeretném lecserélni a vinyót mert igy is elég drága volt a gép, meg a letöltések miatt jó lenne ekkora hdd, az ssd meg ami megfizethető az meg kicsi! úgyhogy bármilyen más tuning megteszi nekem! még egyszer köszi a válaszokat!
2012. ápr. 19. 15:45
 8/8 alex25 ***** válasza:
ÉN is ssd-t javaslok, a +4gb az hülyeség attól nem lesz gyorsabb!
2012. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!