Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD vagy INTEL? MIért?

AMD vagy INTEL? MIért?

Figyelt kérdés
Hallottam még olyat is hogy az amd processzorok nagyon melegednek , mint az intel. Ebből igaz valami?

2012. ápr. 19. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Sztem nem! Nekem fullos AMD-s gépem van! VGA,proci is az és nagyon jó! :) egyszer volt egy nvidia intel kombom de az kb 1évig birta normálisan utána félévenként vinni kellett szerlőhöz mert mindig lerohadt!
2012. ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

AMD és INTEL!Azért!

És nálunk a vasaló melegszik.

2012. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a márka a döntő, hanem a pénz és a felhasználási kör.
2012. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne higgy el mindent, kérdező. Intel és az AMD is melegszik, ha gyári hűtővel használod. A melegszik kifejezés itt kb 50 fokot jelent, ami még mindig jónak mondható.
2012. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%

Maga a kérdés f@szság, egyértelmű állást nem lehet foglalni, kivéve a fan boyok tudnak, csak az többnyire nem reális.

Ahogy már előttem is írták mindkettő, no meg pénz és felhasználási irány függő...

2012. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
AMD: jellemzően olcsóbb, de kisebb teljesítményű processzorok, általános felhasználásra, játékra tökéletesen megfelel. Intel: drágább, de nagyobb teljesítményű processzorok. Munkához a nagyobb teljesítmény jól tud jönni. (persze az ár/teljesítmény bármely árkategóriában eltérhet az egyik, vagy másik gyártó javára, de pl. az AMDnek nincs olyan asztali processzora, ami alkalmas lenne az i7EE közelítésére. Ellenben pl. HTPCbe az intel megoldása alulmúlja az AMDt.)
2012. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!