Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik lenne...

Szerintetek melyik lenne jobb? csak és kizárólag netezésre kell ezért nem kell nagy grafikus teljesítmény! (netbook) 1: Intel atom n570-1,66GHZ 2:AMD Dual-core c50 -1GHZ én az n570-re szavazok mert 4 szálas és 1,6GHZ-s de a ti véleményetek is fontos!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 20:01
 1/4 A kérdező kommentje:
a többi hardver ugyan az.
2012. ápr. 19. 20:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom az n570 erősebb, a C-50 esetleg grafikában jobb. Mondjuk az N570 vetélytársa inkább az AMD E-350 vagy E-450 lenne (netbookba nekem ezek a legszimpibb procik/APU-k). Mondjuk az E-350/450 nekem drága volt és 2 viszonylag erős asztali mellé feleslegesnek tartottam sokat költeni egy viszonylag ritkán használt netbookra, így maradt a C-50. Nem lenne ez rossz, de az 1GHz az tényleg nem sok, könnyen meg lehet fogni.
2012. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
érrtem kösz! még jöhetnek vélemények! amúgy semmi komoly dologra nem használnám mert van asztali gépem ami mindent tud ez csak amolyan kis netezős cucc lenne ha unatkozok..
2012. ápr. 19. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy. Vedd az olcsóbbat.
2012. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!