Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az ATI Radeon HD 4670 típusú...

Az ATI Radeon HD 4670 típusú videókártyához milyen hűtést ajánlotok?

Figyelt kérdés
Mert az alap nem jó bele, csak nem tudom, hogy mi kompatibilis vele, esetleg lényeg-e.
2012. ápr. 22. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ilyen kártyám van. Asus. Most ment szarrá a hűtője. Annyit cisnáltam vele hogy leszedtem a kis ventit róla a bordát rajta hagytam. Fogtam egy 9 cm-s házhűtőt és rákötöttem a bordákra. Jobban hűt mint az alapventivel :DDD
2012. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor elég, ha veszek 1 házhűtőt? :D
2012. ápr. 22. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel nekem nem volt egy vasam se egy sazros vga hűtőre próbáltam egyszerűbb megoldáűst keresni és bejött, persze ha nem jött voplan be akkor kénytelen lettem volna minél elöbb venni egy VGA hűtőt. Próbáld meg te is ezt a módszert és ha nem jön be akkor VGA hűtő.
2012. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgyis hűtőket szeretnék venni a gépemhez.
2012. ápr. 22. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, Arctic Accelero L2 Pro csak ajánlani tudom ati radeon 4550ön használom 36fokos most, játékközben 40,42, nagyon jó kis hűtő :)
2012. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!