Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az ASUS K52JB-SX120D netbookba...

Pink07 kérdése:

Az ASUS K52JB-SX120D netbookba milyen ram kell, és a játékok terén megnyomnál a teljesítményt?

Figyelt kérdés

ezen laptopom lenne:

[link]


soha nem nyitottam fel, és a lírás alapján,

RAM 1 + 2 GB DDR3-1066

akkor alapból két ram van benne, lenne még helye egy ramnak?


és ezt néztem ki használtan:

[link]


ezekhez én nem nagyon értek, még nem cserélgetem soha alkatrészeket. csak a gép hez értek. :D

És a játék terén, teljesítményben dob rajta? Mert pl a star wars the force unleashed ultimate sith edition maxon képes futatni, de vannal kisebb fagyások, sok karaktermozgás, nagyon fényes terepen, de ezek elenyászőek.

a gépigény szerint, 3gb szükséges neki, ez az ajánlott, nem a laptoban az van, de rendszer elvesz a ramból elég sokat, abban bízok, hogy plusz rammal akkor nem is fagy, meg gyorsabb lesz a gép? mert programokra is használom elég sokat.

:D



2012. ápr. 23. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:

A laptopban 2 darab memóriafoglalat van, tehát a bővítés csak úgy lehetséges, hogy az 1GB-os modult cseréled. Egyébként DDR3 SODIMM 1066Hz memóriát tudnál beletenni, maximum 8GB-ot(2*4GB) támogat.

A játékteljesítményben nem hiszem hogy bármi jelentősége lenne a bővítésnek, a ram nem gyorsítja a rendszert, nem az a feladata.

A fagyások esetleg túlmelegedés miatt lehetnek, az említett játékhoz ajánlott VGA a HD4870, amihez az általad használt HD5145 nagyon távol áll teljesítményben.

2012. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!