Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért jobb egy külön hangkárty...

Miért jobb egy külön hangkártya, mint az integrált?

Figyelt kérdés
Mert VGA-nál oké, egy bővítőkártya sokkal nagyobb teljesítményt produkál, de ez a hangkártyákkal is így van? Miben más egy külön kártya mint az alaplapi?
2012. ápr. 25. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
általában jobb hangzást biztosítanak,de pl nekem nem így volt,mert az integrált helyett beraktam egy 8 éves kártyát és kb. ugyanazt tudta
2012. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm.
2012. ápr. 25. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokáig integrált volt és kb egy éve külön hangkártya van benne egy Genius és az nagyobb basszust add nekem ennyi volt a különbség ja meg az hogy a mikrofon az érzékenyebb lett! :D
2012. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez azért hangrendszertől is függ. A legtöbb egyszerű felhasználónak a hangrendszere nem igényel különbet az alaplapi gánynál(ahogy nekem se pl)...
2012. ápr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert az tudja rendesen "meghajtani". Nagyobb ellenállást bír, és sokkal tisztább hangzást ad. Persze kell hozzá egy rendes hangrendszer is, különben nincs sok értelme.
2012. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!