Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vibráló monitor probléma?...

Vibráló monitor probléma? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Olyan gondom lenne, hogy a Samsung Sync Master 710n típusu monitorom vibrál állandóan, de főleg szürke kép előtt. Elviselhetetlen már!

Kicseréltem már a régi tápom egy 450 W-osra, vettem egy Geforce GTX 550 vidikarit, átvittem a haverhoz a monitort a kábellel együtt (ott jó volt a monitor, tehát annak semmi baja), állítgattam magasabb frekvenciára, de eddig egyik megoldás sem vált be.

Mi lehet a gondja, baja ?:(


2012. ápr. 26. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
adat vagy áram kábel nincs megtörve? Nincs megfeszítve, lehet az kontaktus hibás, vagy virusod id lehet, vagy egyszerűen a monitor járja a végét
2012. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy a monitornak másik gépnél semmi baja!
2012. ápr. 26. 20:15
 3/3 cipi8 ***** válasza:
A géped és a monitorod egy földelt konnektorról kapja az áramot? Mert ha nem még az is okozhat ilyet néha egy-két esetben hogy a földelések között potenciálzavar jön létre ha két külön helyről kapják a feszt.
2012. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!