Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb videokártya...

Melyik a legjobb videokártya 60. 000 Ft környékén?

Figyelt kérdés
Éppen az új számítógépem összeállítását tervezem,de nem tudom eldönteni,hogy milyen videokártya legyen a megadott ár környékén. Nézegettem a radeon hd6950 1gb-ot viszont vannak ilyen árba 2gb-osak is. Örülnék,ha valaki aki figyeli a teszteket tudna segíteni kiválasztani a legjobbat ár/érték arányban.

2012. ápr. 27. 20:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tápnak elég lesz egy FSP Hexa 500W-os is! HD7850 a legjobb választás!!
2012. ápr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm meggyőztetek a HD7850-al kapcsolatban,megprobálok kicsit lefaragni,pl akkor a tápból,egyébként gondolkodtam azon is,hogy a processzort tuningolnám is rögtön,ehez kell valami spéci cpu hűtő ugye?
2012. ápr. 28. 08:21
 13/15 anonim ***** válasza:
Minek akarnád tuningolni? Amúgy meg nem fogod, ahhoz K-s CPU kell.
2012. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
mostmár csak azt nem tudom, hogy kellene e venni új házat,mert ki tudja,hogy a jelenlegibe beleférne e rendesen az uj konfig,még sose raktam be alaplapot,lehet az ipon szakemberekre kell bíznom csak akkor +10-es minimum megint a ház mert sajátomba nem fogják berakni,max aszemélyesen :)
2012. ápr. 28. 13:36
 15/15 anonim ***** válasza:

Ház:

Sharkoon Vaya

CoolerMaster Elite 430

2012. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!