Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy 10. 000ft os...

Vettem egy 10. 000ft os világítós Gamer billentyűzetet, kíváncsi hogy meddig világít ez (élettartam) mert hát 10ezer nem kis pénz. Lehet ki és be kapcsolni is nem automata, de vajon csrélhető égők vannak bennük?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
tizezer neked sok, egy billentyüzetért viszont nem..led van benne de szerintem te nem tudod kicserélni ha kiég. al edek élete is véges
2012. ápr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát a mai világban szerintem igen is sok 10ezerft.ha meg azt nézzük hogy 1500ftért is vannak játékra alkalmas billentyűzetek akkor is ott vagyunk...de az én felszerelésem minde1ike jó minőségű drága termék(pc) és ezért érdekel a dolog hogy valyon ez hogy működik az ilyen billnél..?
2012. ápr. 29. 00:01
 3/4 BRONY PONE válasza:

márka?

ui: én csak razert használok

2012. jún. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A4Tech vmi gamer kiszerelés lehet mert elég durva
2012. jún. 30. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!