Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sapphire Radeon HD 4870...

Sapphire Radeon HD 4870 (512mb) BIOS FLASH. Hogyan?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy 2009-es verziót, beraktam Radeon Bios Editorba elmentettem ,ú gy ahogy nekem kellene (gyári frekvencián csak nagyobb ventipörgetéssel)



AtiFlash-el megcsinálom, de egyszerűen lefagy a gépem, nem sikerül lefrissítenem a kártyán a biost.

NYomok egy resetet és újra ugyan az a bios van rajta.


Azért kellene a bios frissítés, mert meg van bolondulva, nem hűt rendesen 20%on pörgeti a ventiket.


amikor meg a hideg gépet bekapcsolom el sem indul, fekete képernyő és a D106-os piros led világít. játszani kell vele hogy elinduljon... (ki-bekapcs)


A D106 az meg azért világít mert elméletileg túlmelegedett és lekacsol olyankor a kártya. dehát nem melegszik az túl, mert a kétlem hogy semmilyen terhelés alatt 10mp- alatt felmenjen 100 fokra a hőmérséklete a magnak...


a venti meg ugye forog+nagy bazi hűtőborda rajta..


HELP?



2012. ápr. 29. 14:04
 1/1 A kérdező kommentje:

ja és ha elindult onnantól kezdve már jó a kártya. csak az első 10 percben szórakozik :S


játék alatt is kiválóan megy stb

2012. ápr. 29. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!