Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit ajánlanátok 3D monitornak?

Mit ajánlanátok 3D monitornak?

Figyelt kérdés

Kritériumok:2D-»3D converter, támogassa a Mac op rendszert(ez főleg a 2D-»3D converter miatt lenne lényeges),min. 21,5",de inkább 23+".

Árban ilyen 80 körül gondoltam,de meghallgatok minden "ajánlatot".



2012. máj. 1. 15:56
 1/4 A kérdező kommentje:

Az LG DM 2350 D tipusú montiort nézegettem,de a TriDef 3D csak a Win XP,és annál újabb Windows alapú op rendszereket támogatja.

A másik kiszemeltem a HP 2311GT volt,de sajnos az CyberLink PowerDVD 11-gyel működik,ami szintén nem Mac kompatibilis.

Köszönöm előre is!

2012. máj. 1. 15:59
 2/4 Csombor ***** válasza:
nem ojan jó a 3d, rohat komojan nézki hogy azstalomon rohangálnak a dolgok de zavaró egy idő után
2012. máj. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális monitorral, nVidia 3D Vision-nel igenis nagyon jó a 3D, csak hát annak meg ára van...

Haveromnak van ilyenje, 2db GTX580 SLI-be kötve egy Asus 27"-os 3D Monitoron. Játék gyönyörűen szép, a film még élvezhetőbb.

2012. máj. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kell hozzá ilyen erős cucc. a normális monitor meg relatív. csak a 120Hz-esek jók erre a technológiára. 150 ezerért lehet kapni ASUS VG278H (27") monitort, beépített jeladóval, és hozzá 3D Vision 2 szemüveggel. az nvidia MAC-es drivere nyilván támogatja ezt a technológiát (csak akkor ugye alap, hogy erős nV-s konfig kell. bár gondolom nem túl gyenge a gép, ha már ilyen drágát veszel. mert ugye az apple nem túl olcsó)
2012. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!