Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel a gépem...

Miért nem ismeri fel a gépem az mp 3 mam pedig telepítettem egyszer csak megfogta és állandóan hibát ír ki mi van? Eddig jó volt

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 22:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Aztán megkeresem következő hónapban ezeknek az árát és szarok rá. A tettest feljelentem, és börtönben ülhet majd. Büntetett előélettel sehol nem fog munkát kapni soha. Ki járt rosszul a végén?
2012. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
alap dolgok kesztyű, kapucni +4 fő és nem találod de a rendőrséget ahogy ismerem nem igazán keres embert mert 2 héten belül kapod hogy lezárult az ügy
2012. máj. 4. 19:28
 23/29 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert, élj így nyugdíjas éveidig - ja bocs, nyugdíjat nem adnak bűnözésre.
2012. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy én lopok? csak ismertettem veled mi van kinn az utcán és én mit láttam a magadfajta luxus merciben járó politikusok veszik fel a HIVATALOSAN lopott fizut és élnek meg 300.000 ft-s nyugdíjból + fizetett nyaralás meg minden más
2012. máj. 4. 19:34
 25/29 A kérdező kommentje:
azt hiszem részemről lezártnak tekintem az iskolával való imént feltett igen ostoba kérdéseiteket PÁPÁ
2012. máj. 4. 19:35
 26/29 anonim ***** válasza:
nem lehetsz olyan nagy gengszter ha a 2.-ban laksz.
2012. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

(csak oda születtem ez van)

nem is vagyok az csak már mondtam hogy láttam amit láttam mivel van két lában tudok sétálni és ha tudok sétálni akkor át lehet menni 1-ik ker ből a másikba hát nem fantasztikus? o.O

2012. máj. 4. 19:46
 28/29 A kérdező kommentje:
és most bocs de törlöm listámról hogy ne kapjak értesítést a KÉRDÉSEMRE FELTETT HOZZÁ KAPCSOLÓDÓ VÁLASZOKRÓL írjatok nyugodtan :) bye ;)
2012. máj. 4. 19:48
 29/29 A kérdező kommentje:
ja és még valami a vélemény nyilvánítás nem tiltott sziasztok további jó gyakori kérdések-ezést
2012. máj. 4. 20:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!