Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok egy minél olcsóbb...

Ajánlanátok egy minél olcsóbb cpu hűtőt egy régi lga 775-ös intel pentium e2220 2.4ghz processzorra a gyári helyett?

Figyelt kérdés
Közel egy éve, hogy egy ilyen processzorral megáldott gépet adtam a nagyszüleimnek mivel érdeklődtek egy kicsit a számítógépek iránt. Viszont a cpu gyári hűtője elég hangos, ami most így az első melegebb napokon jött elő. Az az igazság, hogy néztem ezeket a 10-13ezer forint körüli hűtőket viszont én annyi pénzt sajnálok egy olyan gépre, azonban nem tudom, hogy az olcsóbbak egyáltalán jobbak lennének-e vagy meg kell fizetni, hogy ne vinnyogjon a cpu. Előre is köszi.
2012. máj. 4. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

vagy válassz innen.

[link]

2012. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vannak kifejezzeten halk hütök de azok nagyon drágák de egyszerűen körülnézel az alacsony decibeles cuccokat kell venni amúgy a cucc azért hangos mert melekszik, segít egy windows újra telepítés mert nem lesz annyira terhelés és árnyékos hely :)
2012. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az megvolt + portalanítás és mivel utóbbi miatt levettem paszta csere. Nem is melegszik túl sokra, fullhd-s filmeknél szokott max 60 fokra felkúszni de olyankor a hűtő rákapcsol és van egy kis hangja.
2012. máj. 4. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!