Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Directx 11-em van, de amikor...

Directx 11-em van, de amikor el akarnék indítani egy játékot azt írja ki, hogy videokártya felismerése sikertelen, ellenőrizzem, hogy a videokártyám directx 9. 0 kompatibilis-e. Van valakinek ötlete, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi lehet a probléma, régóta játszok ezzel a játékkal (sims2) ezen a gépen, nem lett semmi változtatva, eddig simán ment, nem volt kompatibilitási probléma.

Egyébként Geforce 8900GT kártyám van.


2012. máj. 19. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
8800GT lesz az. A 8000-es GFrorce-ok csak DX10-et tudnak, szóval tárgytalan a kérdés. A drivert installáld fel újra, lehetőleg a legújabbat.
2012. máj. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy 8800? Mert megnéztem és nekem azt írja ki, hogy 8900 GT.
2012. máj. 20. 08:15
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja és a DX 11-et se én találtam ki, ezt is a rendszerinfóból vettem. Az csak nem ír hülyeséget.


A probléma tehát fenn áll, miért nem fogadja el a 11-et, ha 9-et vagy azzal kompatibilis verziót szeretne?

2012. máj. 20. 08:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudna esetleg valaki adni linket ahol ehhez tudok drivert letölteni? Nem beszélek jól angolul, neten rengeteg oldal van, de nem tudom melyik a jó.
2012. máj. 20. 08:57
 5/6 A kérdező kommentje:

Nvidia Geforce 9800 GR a videokártyám, és az eszközkezelő azt írja ha rákattintok: A Windows leállította az eszközt, mert az problémákat jelzett. (Kód: 43)

Frissítettem az illesztőprogramot, újraindítottam a gépet és ugyanaz a probléma.

Nem tudom mit kellene csinálnom.

2012. máj. 20. 11:49
 6/6 anonim ***** válasza:
A rendszer infó írja ki azt hogy DX 11 hangsúly a "rendszeren" van! mert az a rendszernek a dx verziója nem a VGA-é!!
2014. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!