Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi tápról vélemények?

Cipi8 kérdése:

Az alábbi tápról vélemények?

Figyelt kérdés

[link]


Pusztán csak véleményetekre vagyok kíváncsi hogy még is milyen és ha netán van valakinek ilyen akkor valami tapasztalatra lennék még kíváncsi.


Ajánlást nem kérek köszönöm én is mindig FSP szoktam ajánlani. Öcsémmel alakult ki apró kis vita erről a tápról.


2012. máj. 24. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ipari hulladék...
2012. máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még sose láttam ezt működni, az LC Powernek ha minden igaz, van egy "minőségibb" szériája is. Elvileg az LC 6600 V2.2-ben Channel Well belső van benne elvileg, ezt a Nitrox és a Chieftec is használja, szóval ez a nem annyira hulladék kategória. A magasabb kategória Lc Powerből CwT beles, itt annyira nem rossz már az LC sem.
2012. máj. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Ez egy gagyi sz@r...
2012. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

[link]


Elnézést, ez great wall belsős, a régebbi széria volt channel well. 600as kategóriában van, amelyik Andyson és CWT belsőt kap, azok nem rosszak, sőt.

2012. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek skacok! Erre voltam kíváncsi én hiába mondom neki hogy az FSP 1000x jobb, de csak mondta a hülyeségét. Most meg már HKC V-power 550-nel erőlködik mert mindig hall valami fél infót oszt nyomja a baromságait.
2012. máj. 24. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Van ezek között a kétes hírű tápok között is, ami használható, csak más körök veszik őket.

Pl. a 420as LC powernek elég jó statisztikája van, mert olyan gépekbe veszik, amiknek van 150w fogyasztása és abban remekül elvan. Azért is romlik el a legtöbb LC power táp, mert ebből rengeteget vesznek. Sokan nem adnak 5k-nál többet egy tápért, akkor vegyed a 420as LC-t. A táblázatban látszik, a nagyobb tápokban Andyson és CWT belsőt használ az LC is. HKC-t nem tudom, mit használ az általa felsőnek tekintett kategóriában.

2012. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. máj. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!