Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet az egy kattintásra...

Mitől lehet az egy kattintásra dupla kattintás következik be revoltec w101 egér?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy revoltec w101 es egeret pontosabban 2 napja,eddig működött most el kezdett egy kattintásra duplán kattintani,elősször sűrűn csinálta legalább minden harmadik nyomásra most meg ritkábban úgy kb minden tizedik nyomás körül,érdemes inkább garanciában cserélni?
2012. máj. 26. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A kérdésed a válasz. Rendszerint csak agyonhasznált egereknél jelentkezik ilyen, amikor kikopik a kis mikrokapcsoló. Úgy tűnik kifogtál egy selejteset.
2012. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ritka gagyi mikrokapcsolók vannak benne.én 102-est vettem,és már vadi újan is ugyanez volt.Visszaküldeni drága lett volna az árához képest.Szédszedtem mikrokapcsolócsere egy másik egérből,meg a görgő holtjátékát is megcsináltam.Azóta tökéletes.

Cseréld persze ha megteheted de sztem egy igen gagyi termék,hogy így szerelgetni kellett.

2012. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
3000Ft ért volt gigabyte egér is például ugyan így 1600dpi arrol olvastam sok jót,nem akarok egérre sokat költeni,a régi genius lézeres egerem fasza még mindíg,csak a görgője fos
2012. máj. 26. 15:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Ennél biztos jobb a Gigabyte.

Nekem meg Trust volt.A komolyabb "szakértők" azt is lenézik pedig négy évig hibátlan volt.Aztán pókerezés közben falhoz vágtam,hát nem tönkrement :).

Logitech meg 6000 nél kezdődik egy normálisabb én annyit nem fogok fizetni.

2012. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálok kibizniszelni egy Gigabyte egeret a 3000 Forintosat
2012. máj. 26. 16:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Elárulom a kedves hozzászólóknak, hogy még a legdrágább egerekben is elromlik egyszer a mikrokapcsoló. Nekem az egér fogyóeszköz, lehet mert erősen bánok vele vagy valami, de 1-2 évnél tovább még egy sem bírt többet. A legdrágább egerem most egy 8k forintos A4Tech, meglátjuk hogy bírja majd. Bár ha meglesz a forrasztóállomásom végre, talán javítani is tudok már.
2012. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az igaz hogy mindenben el romlik de 2 nap alatt
2012. máj. 26. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!