Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mondható gamer egérnek?

Mondható gamer egérnek?

Figyelt kérdés
SWOX 710 egér (KB-28G1710) A4Tech opt. gamer egér max.1000DPI, 4seb.SWOX 710 egér (KB-28G1710) A4Tech opt. gamer egér max.1000DPI, 4seb. Ez az egér van az egyik haveromnak és én ugytom 1600 dpitöl gamer egér az egér ez ugye 1000dpi de akk minek irja gamer egérnek mint jelent az a 4seb?

2012. máj. 26. 15:47
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és optikai vagy lazeres egér?
2012. máj. 26. 15:48
 2/4 Panda Péter ***** válasza:
kicsit rendezd össe a mondandódat mert így összehányva nehezen érthető, hogy mit is akarsz kérdezni.
2012. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Optikai. A 4 seb. azt jelenti, hogy 4 előre beprogramozott dpi felbontás között váltogathatsz.


"Ez az egér van az egyik haveromnak és én ugytom 1600 dpitöl gamer egér az egér ez ugye 1000dpi de akk minek irja gamer egérnek"

Szavakba önteni nem tudom, hogy mekkora baromságot írtál. Egy egér nem attól lesz "gamer", hogy több csillárdos dpi-t bír, sokkal fontosabb a szenzor. Amúgy se sok értelme van ennek 1600 fölött, nyakamat teszem rá, hogy életedbe nem használtál egeret ennél nagyobb felbontáson, akkor értenéd miről beszélek. Persze ha az a cél, hogy 1 centis mozgatás mellett képernyőket ugráljon, ott jól is jöhet. Amúgy érhető maga a tévhit, a gamer magazinok is azt szajkózzák, hogy minél nagyobb dpi, annál jobb célzás. Meg egy nagy f@szt.

2012. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De akk ez az egér akk játékra elfogatható lenne?
2012. máj. 26. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!