Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért váltogat a Windows7...

Miért váltogat a Windows7 önmagától a képernyőfelbontáson folyton, és mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Kicseréltem a 3 éves videokártyámat egy új 2 Gb-os Gigabyte-ra 5 napja. Feltelepítettem a drivert is, s azóta két dolog történik:


1. Lassabban indul a gépem (pedig elvileg gyorsabbnak kellene neki), bár ezzel ellentétben a képernyőfrissítés, a 3D és az egész felület sokkal gyorsabb.


2. Olykor önmagától változtat a képernyőfelbontáson, és az 1024x768-at adja be, amit a régi sosem tett. Ilyenkor a színélesség is tompul. Az segít csak, ha manuálisan állítom vissza az Nvidia vezérlőpultban. Általában indításkor vagy újraindításkor teszi ezt.


Mi a teendő?


2012. máj. 26. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Eltávolitani az elöző kártya drivert, újratelepiteni a jelenlegi kártya driverét, beállitani milyen megjelenitő van rácsatlakoztatva, ennek a megjelenitőnek a képességeihez lőni a beállitást.


Egy megjelenitőt használsz vagy időnként másodlagost is?

2012. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Helló! Köszi a választ! Az előzőhöz nem raktam fel a drivert, mert nem kellett, a Windows7 automatikusan felismerte és a legtöbbet hozta ki belőle.
2012. máj. 26. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!