Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért olyan jó a Microsoft...

Miért olyan jó a Microsoft Wheelmouse Optical 1.1?

Figyelt kérdés
nagyon sok helyen hallom hogy agyondícsérik ezt az egeret,meg pár barátom is mondta hogy a legjobb egerek között van
2012. máj. 26. 22:20
 1/6 Panda Péter ***** válasza:
minőségi szenzor, igaz csak 400cpi-s, de perfect control, vagyis azt is leköveti ha az asztalt kirántod alóla. ilyet a hiperszuper lézeres csodák nem tudnak.
2012. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Panda Péter ***** válasza:
emellett gyárilag japán Omron (nem kínai Omron, mint a legtöbb mai egérben) kapcsolókkal szerelték. emellett könnyű, ergonómikus, és nincs rajta semmi felesleges csicsa.
2012. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
van még ehhez hasonló egér,de a gamer kategóriában?
2012. máj. 26. 22:23
 4/6 Panda Péter ***** válasza:
mit takar az hogy "gamer kategória"? méretre és formára a Steelseries Kinzu nagyon hasonló, de a szenzora rosszabb, és drágább is. Ugyanígy a Sensei hasonló méretű/formájú, de az még rosszabb és még drágább.
2012. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azt hiszem a formára értettem.mondjuk én se értem egy egér mitől gamer...na de mind1,a logi G400 szenzora milyen?
2012. máj. 26. 22:32
 6/6 Panda Péter ***** válasza:
jó, ajánlott kategória.
2012. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!