Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitor panel? Márkák, pixel...

Monitor panel? Márkák, pixel garancia és miegymás

Figyelt kérdés

BENQ

[link]

LG

[link]



MElyik márka jobb?

Melyik panel jobb?

Játékra kellene elsősorban a monitorra 50ezrem van maximum.

Ha tudtok ajánlani akkor márkát típussal mondjatok

SZempontok:

1920x1080

23-24"

jó kontraszt arány válaszidővel és ne TN.

Pixel garancia is fontos lenne.

Tudom vannak más márkák is amik jók pl : Dell AOC Samsung Asus Na meg az Eizio de erre ráenne a gatyám is

(és még sorolhatnám de körülnéztem lehet elkerülte a figyelmemet de ezek feleltek meg nekem, de ha tudtok jobbat szivesen veszem.



2012. máj. 10. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Lesd meg ezt a monitort:

[link]

2012. máj. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nehéz erre bármit is mondani, a BenQ Samsung panelt használ, az LG meg régen Philipset, most a bánat tudja, milyet. A Samsung saját panelt használ, a Philips és a Sony is, meg persze az Eizo is, talán még a Dell is, de az szerintem Chi Mei.

A többiek általában ezen gyártók paneljai közül válogatnak. Igazából akármelyiket is veszed, szinte ugyanazt veszed, Led-nél figyelj a hertzre, mert utánhúzás lesz gyors mozgásnál.

2012. máj. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettütöknek.

A dell monitorokkal az a bajom hogy egyiknél sem láttam pixelhiba garit legalább is iponon meg pár webáruháznál sem amik népszerűbbek szoval én inkább olyat vennék aminek van ilyesfajta garanciája

Amugy 1 kérdésem maradt még

IPS vagy P-VA?

2012. máj. 10. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel azt írtad, hogy játékra kell, ezért azt mondom, hogy mind1. A TN panelnél mind2nek jobb képe van, az IPS-nek valósághűbb színei vannak, de drágábbak is, szerintem neked a PVA a megfelelő választás.
2012. máj. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár ehhez még hozzátenném, én egy BenQ G2200 HD monitort használok, ami egy 21.5"-os fullHD szerkezet.

Én tökéletesen elégedett vagyok vele, pedig TN film panelos, filmet nem ezen nézek, csak net és játék és arra tökéletes, 5 ms válaszidő és sose volt vele bajom.

Játékra szerintem ne támassz irdatlan nagy elvárásokat, mert nem kifizetődő.

2012. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!