Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismer fel semmien...

Miért nem ismer fel semmien lemezt a számítógépben lévő lejátszóm?

Figyelt kérdés

Van 1 LG BH10LS30 blue ray lejátszóm az asztali gépben.

Windows felismeri, de mikor berakok Pl egy eredeti dvd-t azt írja ki hogy tegyek be lemezt, vagy a másik változat hogy formázzam a lemezt.

És minden tipusú lemezre ez a két variáció jön ki, legyen írott nemírott vagy eredeti lemez....



#blu-ray #hiba #LG BH10LS30
2012. jún. 2. 20:22
 1/6 Szabó Gy ***** válasza:
Ellenőrizd az adatkábel csatlakozásait,ha ez jó,akkor elképzelhető,hogy elromlott a lejátszó.Nem tudom mennyi idős,lehet lejárt az ideje.Én kb.2 évente veszek új DVD írót,mert nem húzzák sokáig.Direkt így gyártják.Nem is veszek drágát.
2012. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ncsben válasza:

Ha minden kábel jól csatlakozik, akkor próbáld meg kicserélni az adatkábelt.


Esetleg próbálj megírni egy üres lemezt és azt visszaolvastatni vele. Ha már az üres lemezt sem ismeri fel akkor valószínű, hogy elromlott.


Ha garanciális akkor vidd vissza.


Vagy még valami: Ha Windowsod van, akkor az Eszközkezelőben távolítsd el a meghajtót/illesztőprogramot, és indítsd újra a gépet, hogy újra felismerje. Ezt el lehet játszani a SATA vezérlővel is, de ha eddig jól működöt akkor valószínűbb, hogy elromlott.

2012. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajna már mindegyik variációt eljátszottam :(

Szinte csak akkor működött mikor vatta ujan összeraktam a gépet és telepítettem.

De utánna max 3 dvd-t játszott le, és mostmeg semmit.

2012. jún. 3. 14:34
 4/6 Szabó Gy ***** válasza:
Mennyi idős?
2012. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Fél éves de mondom hogy szinte nem olvastam vele csak 3 dvd nyi adatot.

Nehogy majd blue rayt írjak.

Pedig azért vettem hogy ha rendezem a képeim videóim arra írom ki, bisztonsági mentésnek. :(

(vatta új volt)

2012. jún. 4. 13:15
 6/6 Szabó Gy ***** válasza:
Van garancia rá?Ha igen,akkor vissza kell vinni.
2012. jún. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!