Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a gépen fut normálisan a...

Ezen a gépen fut normálisan a gta 4?

Figyelt kérdés

processor : intel pentium dual core 2,2 ghz

500 gb merevlemez 4gb belső memória nivada dedikált 2gb videó kártya


2012. jún. 4. 13:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fontosak a játékok, miért nem veszel egy normális asztali gépet? Laptop köztudottan nem játékra van kitalálva.
2012. jún. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
már van asztali gépünk de mindig a vita megy rajta meg nekem főleg hogy most kezdem az egyetemet kell egy ojan laptop amin maj játszani tudok ha nincs órám és megtanultam de ugyanakkor gyorsan filmet is tudok nézni stb de ha lemondog a játékró l jó a hp pavilon g6 vagy a 2 asus a k53sd és az x53s?
2012. jún. 4. 16:58
 13/14 Valor ***** válasza:

Öhm, ezt nem értem: a notebookbok esetén minden videókártya integrált. A 6570M 4464 pontot kap 3DMark06-ban, elleben a GT540 8141 pontot. A videókártya komoly játékokat nem fog tudni elvinni: [link] (Pörögj le az oldal aljára, ott van, hogy kb milyen sebességgel bírja futtatni a játékokat).

A melegedés ellen nem lehet mit tenni: nagy teljesítmény->nagy hőtermelés.

2012. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
hát oké köszi szépen mindenkinek sokat segítettetek
2012. jún. 4. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!