Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Maxell MAXTab8-ról kinek mi a...

Maxell MAXTab8-ról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
A közeljövőben tabletet szeretnék vásárolni, és érdekelne, hogy erről ki mit gondol. Ennyiért és ilyen paraméterekkel mire jó ez? (Nem ilyet akarok venni egyébként, kicsit komolyabbat, csak érdeklődöm)
2012. jún. 5. 22:22
 1/5 Z Bandi válasza:
Nem rossz, viszont ha jobbat szeretnél akkor várd meg a Dell Latitude tabletjét.
2012. jún. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nézegettem HTC-ket is, meg az "új" Asus Pad Slider-t, ami a 32 GB flash drive-val egészen korrektnek tűnik. De akkor most utánanézek ennek a Latitude-nek, hogy mi ez, meg mikor jön. Köszi a választ.
2012. jún. 6. 22:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Hű! Na ettől most tátva maradt a szám. Sajnos ennyire nem fizetnek jól, hogy a kapásból kinézett 400ezer Ftosat csak úgy megvehessem :D De legalább volt miben gyönyörködni. De a Maxell-ben továbbra se nagyon tudok hinni, hogy az bármire is képes. Főleg ha minden más meg ilyen árban van mellette.
2012. jún. 6. 22:55
 4/5 anonim válasza:
Ez a kis gép olyan sokmindenre és olyan jó, hogy én pl. egyhónapos használat után 30.000-ért megválnék tőle...
2012. szept. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nekem pont ilyen kéne,jó kis gép,amire nekem kell jó...

megvenném 30e ft ha megvan még...

2012. szept. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!