Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tönkre ment a winchesterem? A...

Bzsozso kérdése:

Tönkre ment a winchesterem? A számítógépemet ha bekapcsolom, elinul de nem jelenik meg semmi a monitoron. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Két led van a gép elején, mindegyik szokott világítani, de most csak az egyik ég. Amelyik mellett, egy kis lámpa ikon látható. A másik villogni szokott.
2012. jún. 9. 16:14
 1/4 anonim válasza:
szerintem a monitoroddal van baj, esetleg a csatlakozással vagy a videókártyával. nálam is hasonló probléma volt nem olyan rég, és kiderült, hogy gallyra ment a videókártyám. szerintem nem a winchestereddel van a baj
2012. jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amelyik villogni szokot az a merevlemez visszajelző. Vagy Nem jut el a merevlemezig sem, biztos nem a merevlemez a gond, attól még kép lenne, itt alaplap, táp, cpu, tehát félő hogy komolyabb gond lesz.

Vga sem lehet, attól még a hdd led jelezné az irás olvasást.

DVDrom felvillan ránéz a lemezre ha van benne?

Nem csipog el valami hibajelzést?

Mennyire értesz a géphez? Ki tudsz kötni pár dolgot, merevlemez, memória, dvd rom, usb kütyük?

2012. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mennyit "pittyog" a gép ha bekapcsolod? :)
2012. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem sokat konyítok hozzá, csak minimálisan. Van a gépben még egy merev lemez, de azt nem használom. Egy "kocsiba" van benne, kivehető. Megcseréltem őket, hátha történik valami, de ugyanaz. Bekapcsoláskor mind a két led világít, majd a merevlemez visszajelző elalszik. Ahogy írtam, villogni szokott. Mikor a gép dolgozni szokott, olyankor halk morgást kerregést hallottam mindig. Most azt se hallom. A DVD író kinyílik, becsuk, a ledje olyankor világít. Lemezt a hiba óta nem próbáltam betenni. Vegyem ki az egyik ram memóriát? Hátha történik valami? A videókártya elég gyenge, mondták egy éve egy szervízben. Tettek rá egy ventillátort, hogy legyen hűtése.
2012. jún. 11. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!