Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi okozhatja, hogy a monitor...

Mi okozhatja, hogy a monitor újabban a gép után kb 20 perc 1 órával kapcsol be? Okozhatja ezt valami vírus, vagy kábelhiba, vagy elhal a monitor?

Figyelt kérdés
Most hdmi kábellel van kjivezetve a tvv-re, esetleg ez lehet az ok?
2012. jún. 12. 07:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
és amikor bekapcsolod a monitort (a gépet nem ) világít a led bead valami no signal dumát ?
2012. jún. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ilyen vírusról még nem hallottam , a kábelt pedig nem gyógyítja az idő , így marad a monitor . Próbálj ki egy másikat .
2012. jún. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem ír ki semmit a monitor, amikor "erölködik" valami megjelenítésén a feketeségbe még látni is valamit halványan talán ilyen vöröses csíkokat, de nagyon halvány.

Aztán egyszer csak bejön a kép tisztán, és jműködik, sőt, ha utána gépet kikapcsolom, és hamar max egy 20percen belül újraindítom bejön a monitor is egyből. Azért gondoltam a kábelre, ha pl meg van törve attól, h melegszik átmegy a jel egy idő után, de lehet, h ez téves.

2012. jún. 12. 07:41
 4/12 anonim ***** válasza:
de én olyan monitort még nem láttam ami nem megy majd egy óra múlva meg bekapcsol
2012. jún. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
dobd ki vegyél másikat
2012. jún. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Púpos kondenzátorokra tippelnék a monitorban.

Érdekes dolgokat tud okozni, nekem a régi monitorom például azt csinálta, hogy másodpercenként ki-be kapcsolt.

Hány éves?

2012. jún. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálad a kábel szokott melegedni ?
2012. jún. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A monitor 5 éves, és egyébként egy samsunk syncmaster 940n típusú.
2012. jún. 12. 10:18
 9/12 A kérdező kommentje:
samsung, csak elírtam
2012. jún. 12. 10:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezt csinalta.Gep bekapcs monitor semmi csak egy pillanatra a kep.Ujra indit monitor tokeletes egesz nap.Ujra indit monitor nem ad kepet.Egyre surubben csinalta majd a vegen mar soha.Tap inverter csere volt ( ez nem a tapban hanem a monitorban van ) 5 ezerert javitottak.
2012. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!