Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megérné az egész gépet újítani?

Megérné az egész gépet újítani?

Figyelt kérdés

A mostani gépem: ASRock 945GCM-S, nVidia GeForce 8400GS(512MB), 4GB RAM, Intel Pentium Dual Core (2.00GHz)

Ehhez vettem egy FSP HEXA 400W-ot és egy HD6750(512MB)-ot, amit a mostani alaplapom nem kezel(nem tudom miért, szervízben megnézték a gépem, másik alaplapban ment a kártya, ebben nem) Szóval amit beújítanék: ASRock H61M-U3S3, Intel Core i3 2120, 4GB DDR3 RAM és a HD6750. Viszont nekem a mostani gép is tökéletesen jó, csak a játékokkal van problémám(ez a VGA nem játékra valóxD) Amivel játszanék: CoD MW, MW2. Ezekhez a játékokhoz elég a mostani CPU+HD6750? Szóval csere az egész a fent említett konfigra vagy elég egy olyan alaplapra, ami kezeli a VGA-t?(a szervízben ajánlottak egyet 15k ért)


2012. jún. 13. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Én konfigom:

i3 2100 3.1 ghz

4gb ram

hd6750 1gb ddr5


MW3 max grafikán futott jó sok fps-sel. :)

2012. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ne kezelné az új kártyát? Valamit benéznek abban a szeervizben, vidd másik szervizbe a gépet.
2012. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor miért van az hogy az én lapomban nem működik(venti felpörög) de a másikban működik?
2012. jún. 13. 13:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Valamit elbénáz, bios frissitést igényel, nem dugta be a tápkábelt, ki kell venni az egyik memóriát, bios resetet igényel, nem kapcsolta le az alaplapit, rossz helyre köti az analóg monitorod, biztos van még pár ok.


Ha a régi megy a lapban akkor a csatoló jó, ha az új kártya megy másik lapban akkor az új kártya is jó, ezek a tények.


Elsipol a gép valami hibajelzést mikor inditja? Lehet minden ok csak a monitor nem kapcsol be.

2012. jún. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A monitoron nem volt kép, amikor a HD-re volt kötve, a gép nem sípolt, tápkábel ok, integrált le volt tiltva, ventilátor forgott.
2012. jún. 13. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!