Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudok beállítani a...

Hogyan tudok beállítani a laptopomon 1440*900-as képernyőfelbontást? (lent)

Figyelt kérdés
Windows 7-em van és a felbontások résznél csak három lehetőség van, de egyik sem tartozik a laptopom méretéhez, hogyan tudom beállítani a megfelelő méretet?

2012. jún. 13. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
1.tudni kéne hogy a laptop videókártyája tudja-e ezt a felbontást
2012. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
... és fent van-e a legfrissebb driver.
2012. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
támogatja, konkrétan az az alap mérete, a legfrissebbet nem tudom, mert amikor megpróbálom feltenni az ATI-t mindig errorozik h először rakjak videókártyát a gépbe
2012. jún. 13. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Win7, ATI kártya. Ismerős. Nekem nem sikerült megoldanom. Az van, hogy az ATI kártya nem kompatibilis a Win7-tel. Nálam a tipusát sem ismerte fel, gondolom nálad sem, azért írja drivertelepítéskor, hogy nem talál videókártyát./annyit írt az eszközkezelőben, hogy "Szabványos videóeszköz"/Én sem tudtam beállítani a felbontást.

Végül Vista SP2-t raktam fel és rögtön felismerte, fel tudtam rakni a drivert is. Vagy XP esetleg, azzal is jó lenne.

2012. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!