Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Képernyőfelbontást hogyan...

Képernyőfelbontást hogyan tudok beállítani XP-n? (Kicsit különleges eset)

Figyelt kérdés

Valamit elnyomkodtam a gépen. Egyik ismerősőmnél vittem el a gépet, aki jobban ért hozzá. Meg is csinálta nekem szépen. De mikor hazahoztam, nekem nem volt jó. A betöltésig eljutok, aztán meg kikapcsol a monitor, mert nem érzékel jelet. Azt mondta azért lehet ez, mert nála más volt a monitor, nagyobb volt a felbontása. És nem állította vissza, a régire. De mivel nekem a betöltés után nincs jel, így nem is tudok felbontást állítani.

Hogyan lehetne ezt megoldani, úgy hogy nem viszem el nála mégegyszer? Csökkentett módra gondoltam, de ott nem tudom hogy lehet-e ilyet állítgatni...és inlább nem nyúlok hozzá, de leírjátok hogy kell megpróbálom.


2011. aug. 2. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
A post screen után nyuomogasd az F8-at, akkor bejön a boot menü. Válaszd ki a safe mode-ot, húzd le a felbontást, indítsd újra a gépet.
2011. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

A számítógép bekapcsolás után, mikor az alaplap már végrehajtotta a Power On Self Test -et, elkezded nyomkodni jó sűrűn az F8 gombot.

Akkor előjön a Windows boot menüje, ahol kiválasztod a "VGA mód engedélyezése" opciót majd azzal indítod a Windowst. EZ után már beállíthatod a monitorodnak megfelelő felbontást a képernyő tulajdonságoknál.

2011. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
Ne illyedj meg, mert sok alaplapnál az F8 az alaplapi boot menüje is. Ha ez véletlenül megjelenik, csak válaszd ki a merevlemezt amin a Windows van, majd még abban a másodpercben folytasd az F8 nyomkodását...
2011. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jobbklikk tuladjdonságok beállítások képrernyő felbontás
2011. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked is sok eszed van, nem látja a desktopot, pont az a probléma.
2011. aug. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült megoldani...
2011. aug. 3. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!