Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SÜRGŐS! Számítógép nem kapcsol...

SÜRGŐS! Számítógép nem kapcsol be, ha be is kapcsol 3mp után leáll. Mitől? Többi lent

Figyelt kérdés

van egy 10 éves gép,tiszta por, nem tudom milyen


költözés után , az új lakásban nem működik

a régi lakásban még működött 1 hete a gép.


bekapcsolom, elindul majd 3-4 mp múlva leáll teljesen. utána megint kapcsolnám be de már semmire se reagál.

várok 1 percet benyomom megint, elindul olyan 2mp-re és leáll (ez változó, valamikor benyomom, felvillan aztán egyből leáll).


a kb 30 próbálkozásból 1x sikerült szépen elindítani zökkenőmentesen.

másik működő táppal is ugyan ez a helyzet.


tanácstalan vagyok, hogy mi is a bibi.


tehát benyomom elindul minden (ventillátorok stb...) aztán egyből leáll.



2012. jún. 15. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
proci overheatelhet. Takarítsd ki szépen, nézd meg a proci ventilátort, hogy rendesen van-e rögzítve. Be kell kattannia rendesen. Ennyi első hallásra.
2012. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Beep kódot ad? (hallasz csipogást?)
2012. jún. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
semmi bíp. mondom el se jut odáig, 1-2 másodperc aztán leáll a gép
2012. jún. 15. 22:18
 4/15 A kérdező kommentje:
ok megnézem a procit, de a régi lakáson miért volt jó 3 napja most meg nem?
2012. jún. 15. 22:19
 5/15 A kérdező kommentje:
olvastam valahol hogy az alaplapról próbáljam meg elindítani a gépet a bekapcsológomb vezetékével. de hogyan kell azt?
2012. jún. 15. 22:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet elmozdult a nagy pakolászásban, sok minden lehet így elsőre. Látni kéne azt, hogy mi hogy van, legvégső esetben kipróbálni a cuccokat egyesével.
2012. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
de csinál olyat is hogy be se nyomom a bekapcsoló gombot de elindul. aztán természetesen leáll
2012. jún. 15. 22:23
 8/15 anonim ***** válasza:
Pedig ha még beep kódot se ad akkor lehet, hogy az alaplappal lesz gond, mert ha a proci vagy a videókártya a hibás akkor attól az alaplap elindulna és nem állna le magától.
2012. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt, és nekem az volt a baj, hogy tönkrement a táp. Teljesen fel volt hólyagozódva...
2012. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
de kipróbáltam a saját gépemből kiszedett táppal, és azzal is ugyan ezt csinálta :/
2012. jún. 15. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!