Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hd4850-et érdemes még venni?

Hd4850-et érdemes még venni?

Figyelt kérdés
csodálom hogy még kapni, de a pcx-en 21 ért dobálják újonnan. tudom hogy nem támogatja a dx11-et, de hozza a hd6770 teljesítményét olcsóbban és itt ez a lényeg
2012. jún. 17. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
DX10.1-et tud csak úgy emlékszem. De megéri!
2012. jún. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, megéri, de én már csak kizárólag a 7xxx szériából vennék kártyát.
2012. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ilyen kártyám +hűtéssel. Esetleg eladó lehet. Írj privátot ha érdekel.


Üdv

2012. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg 21 ért dobják PCX-en A GDDR5 ös verziót ami full jó megéri am,de a GDDR3-as verziót megkapod szintén pcx en 17ér,de a GDDR5 ösnek 3600Mhz-es a memory clockja a 3-asnak csak 1400Mhz.De én is ilyen VGA-n gondolkodom,am újra elkezdték gyártani,ezek nem a referencia verziók főleg a GDDR3-asnak tápcsati sem kell,mert keveset fogyaszt stb... a GDDR5-ös az a turbózott verzió,az mégjobban megéri,sztem nem számít annyira sokat a DX11,de azért dob a teljesítményen,de abból is leginkább 6850-et érné csak meg az meg 36k :(.Úgyhogy sztem lehet,hogy én is ilyet veszek jó vételnek néz ki :)
2012. jún. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!