Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs hang a számítógépe...

Miért nincs hang a számítógépemen?

Figyelt kérdés

Használtan vettem asztali gépet. De ha videót nézek, nincs semmi hangja, illetve ha zenét akarok hallgatni, akkor nem indítja el. Pedig töltöttem le Windows Media Playert, de sajnos hiába. Mit tehetek?

Hangfal nincs, de valami alap hangnak azért csak kellene lennie nem? Illetve legalábbis el kellene indulnia a zenének.


2012. jún. 21. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:

hangfal nincs?

Windows Media Player

alaphang? bibiib bibip

hangfal nélkül meg ??

éééééééééééééé

2012. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RicsiX122 válasza:

Szia.

Hát a gépnek alapból csak egy kis "Pittty" hangja van hiba vagy ilyesmik esetén. Vagy Akár az is lehet hogy nincs benn e hangkártya amit egy szervizben vagy ismerős meg tudná nézni. De a zene attól elindul csak ugye nincs hol kiadja a hangot. Vagy Ajánlom a Winamp-ot is zenék lejátszására. Hangkártyát meg Akár már 2000 Ft-ért is tudsz venni.

2012. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

RicsiX122


azt írta a kérdező hogy nincs hangfal

2012. jún. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, írtam hogy nincs hangfal, de el sem indul semmi, alighanem tehát hangkártya nincs benne. :(

Ez gáz

Winamphoz nem kell a hangkártya? Mert akkor megpróbálnám azt letölteni.

Nem értek ezekhez a hardver dolgokhoz.

2012. jún. 21. 14:54
 5/9 RicsiX122 válasza:
De Mindenhez kell hangkártya :))
2012. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 RicsiX122 válasza:
Mondom, még ha teszveszen is nézed max 2000 Ft egy hangkártya de nézesd meg szervízben hogy mijet kell belerakni mert az alaplaptól függ h mien hangkártya megy bele ,szerintem, .
2012. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát, nekem már ma estére kellene, 3 óra alatt már nem fogok venni.

De köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!

2012. jún. 21. 15:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért azt nézd már meg, hogy az alaplapodon nincs-e integrálva egy "hangkártya", mert az alaplapok 90%-án van és csak a drivert kéne feltenni...
2012. jún. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 RicsiX122 válasza:
Jah, vagy. Amugy nincsmit :)
2012. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!