Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop videokártyák?

Laptop videokártyák?

Figyelt kérdés
Kaptam egy új notebookot, ami elég erős, főként gamer laptop. A gondom, hogy két videókártyát adtak a laptophoz. Egy AMD Ati Radeon HD 6520G valamint egy Radeon HD 7670-t. A gond az, hogy a kettő közül a gyengébbik üzemel, és nem tudom hogyan kell aktiválni a másikat. Tud erre valaki valami megoldást?

2012. jún. 21. 22:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

[link]


aszonya driver CD???


hol és hogy veted?


dobozt átnézted?

tuti kell lenie driver cd nek

ha nem kézalól veted ... :P

2012. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

mesziröl nem tudhatjuk milyen catalyst tetél fel és az még nem elég mivel driver is kell mindkét videokártyához ahogy irtam

na jó én töröltem kérdést valami csak lesz egyszer:P

2012. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Az atyaúristenre esküszöm, hogy nincsen cd :D A legújabb Catalyst van rajta, és a gyártótól rendeltem szóval nem használt meg ilyesmi.
2012. jún. 22. 05:21
 14/16 A kérdező kommentje:
A félreértések elkerülése végett tökéletesen elégedett vagyok a 6520G-vel, visz mindent rendesen, csupán ha már két kártyám van, akkor gondoltam a másikat kipróbálom, mert nyilván valamivel erősebb. Megpróbálom biosban is
2012. jún. 22. 05:24
 15/16 anonim válasza:
En is epp evel a gondal vagyok! a HD 6520g az sharingelt a rambol veszi le ami kell neki, de a HD 7670 -nak van sajat 1giga ramja, Es az jobb is! Class 2. mig a masik csak Class 3. Es Biosba nincs iesmi beallitas, mind 2 felvan instalalva de ha leallitom a gyengebiket akkor a resolutio is atvalt es mintha nem lenne felinstalalva a vidi kartya.... aki tudna meg segitsen!
2012. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
ja es a DXDiag-nal is csak a 6520g-t mutatja.. :| az mukodik
2012. szept. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!