Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Igaz, hogy mostanában baj van...

Igaz, hogy mostanában baj van a Gigabyte termékekkel?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, mert egy kettő emberke azt írja konfigoknál, itt a kérdezőnek, hogy Gigabyte ne vegyél mert nem olyan jó minőségű szerintem ez hülyeség. Ugyan olyan jó minőségű termékeket gyártannak mint pár éve, én már 1 éve használom a Gigabyte alaplapom és semmi baja.

Régen itt az oldalon az asrockra mondták hogy sz*r, de most meg azt ajánlják... Mert egy oda írja hülyeségét, akkor a többi is azt mondja ennyi, szerintem nem kell rájuk hallgatni.

2012. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van benne sajnos igazság. Attól hogy neked jó, attól még a Gigabyte manapság nem olyan jó, mint volt. Egyre több a hibás Gigabyte termék, sok helyen olvasni használóktól, sajnos.
2012. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van egy Gigabyte 970A-DS3 alaplapom.Semmi baj vele,tökéletesen elégedett vagyok vele.
2012. jún. 23. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

# 1

Szerintem meg azokra nem kéne hallgatni aki még arra is lusta, hogy felnézzen a hivatalos fórumra, vagy jobban oda nézzen néhány fórumra a visszajelzésekkel kapcsolatba.

Az meg, hogy működik. Oké, SENKI nem azt mondta, hogy minden lap meg fog halni, ha nem azt, hogy nagyobb a hibás termékek száma az utóbbi időben. Van némi különbség, csak ezt egyesek nehezen fogják fel.

2012. jún. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!