Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Telepítési hiba. Tipp?

Telepítési hiba. Tipp?

Figyelt kérdés
Na szóval az van,hogy a jelenlegi win7-et le szeretném cserélni egy XP-re.Hozzáteszem másik gépnél fel tudtam tenni gond nélkül erről a lemezről. Tehát,bootol lemezről,tölti befele a fájlokat és amikor elsötétül a kép,utána vissza kéne jönnie és ott kellene kiválasztanom a partíciót,ahova telepíteni akarom. Itt a gond. Hibaképernyő: Futtassam a CHDSK programot. Meg volt... Hiba fenn áll és kinlódok win7-el. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2012. jún. 24. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
A winyót amire telepíteni akarod tedd át egy másik gépbe,(ne erről bootoljon a rendszer) és formázd le.
2012. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak így megoldható? Persze,ha igen,akkor muszáj leszek csinálni,de ha van más tipp akkor azt is meghallgatom.
2012. jún. 24. 16:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Szedj le egy Hiren's Boot CD-t és valamelyik azon szereplő HDD eszközzel formázd le a merevlemezt. Amúgy a Win7-et ne cseréld XP-re.
2012. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De cserélem. Mert bár ez egy "jó" gép,de fele annyi FPS-t nem produkál a win7,mint az XP. :D
2012. jún. 24. 17:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy fele annyi FPS-t produkál a Win7? XP-n már el sem indulnak a mai játékok. De ha te visszafelé akarsz fejlődni akkor hajrá!
2012. jún. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Cod4... Újabb játékokra ott az xpbox. Én online nyomnám,de XP alatt fix 250FPS meg volt,most meg alig veri a 125-öt... Azok a játékok,amikkel én akarok játszani,elfutnak XP-n is és kész. Inkább a kérdésre koncentráljatok. Köszi! :)
2012. jún. 24. 17:33
 7/10 anonim ***** válasza:
A Win7 megfelelő körülmények között - értsd: nem egy pattintott technológiával készült herélőn futtatod - kevésbé erőforrás igényes mint az XP, ha tehát neked kevesebb teljesítményt nyújt a rendszered Win7 alatt mint Win XP alatt akkor a hiba bizony a te készülékedben van.(Kompatibilitási hibák, meghajtóproblémák stb..)
2012. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Meglehet. Lényegtelen. Inkább a problémát próbáljuk megoldani! :D
2012. jún. 25. 12:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Oké, ha tudod kezelni a Hiren's Boot eszközeit akkor azzal meg tudod oldani, ha nem, vidd szervizbe és nekik okoskodj!:)
2012. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudnám én kezelni,csak azon a gépen merő véletlenségből az sem megy. Memória hibára hivatkozva. Majd át rakom másik gépbe egy formázás erejéig.
2012. jún. 26. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!