Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot ajánlanátok?

Milyen laptopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Főleg gamer célra kellene max 135ezet ft-ig operációs rendszer nélkül! A design nem fontos! Ha lehet olyan oldalt linkeljetek be amelyik a notebookon kívül az árát is tartalmazza! A LEGOLCSÓBB AJÁNALTOKAT PLZ! VIGYE AZ MW3-at!

2012. jún. 24. 16:40
 1/8 alex25 ***** válasza:

Ez egy kicsit drágább, de ezen elég jó a vga is.


[link]

2012. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha játszani akarsz, felejtsd el a laptopot, vegyél/építs asztali gépet.


Egyébként Dell, Lenovo, Toshiba, esetleg ASUS vagy Acer, de MSI-t, HP-t, Fujitsut meg ilyen szarokat felejtsd el.

2012. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

gamer gépet 135 ezer Ft-ig nem kapsz szerintem gyüjtség egy kis pénzt hozzá olyan 20 ezer Ft-t mivel ez a legolcsobb ami jó játékra:


Asus K53SM-SX136D(Link: [link]

ntelŸ Core™ i3-2350M Processor (3M Cache, 2.30 GHz) ez a proci elég jó lesz hisz sandy brige architekturájú

4GB DDR3 1333MHz-s

Nvidia Geforce GT 630M a legúljabb széria.


Nekem Nvidia Geforce GT 330M van ami 3 szériával régebbi vga és azzal is elmegy a Battlefield 3 mediumon. Mellete pedig szintén egy core i3 330M még az előzö generációbol szoval az is régebbi mint amit ajánlottam.

Szóval ez a gép lenne a jó ez a legolcsóbb a többi be amiket néztem gyenge a vga.

2012. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
felejtsd el...
2012. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A laptopok nem játékra valók, nem értem miért lett most ekkora divat gamerlaptopokat venni. Hülyeség. Egy PC ezerszer jobban megéri, 135ezerért meg már olyat raksz össze házzal, OP rendszerrel együtt, hogy nem, hogy viszi az MW3-at de hozza is.
2012. jún. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De asztali pc-m van! Mivel kolis leszek ezért szükségem lenne az egyetemre egy olyan laptopra amin hétköznap is tudok gamelni a clantarsakkal! A nagy gépet meg nem fogom cipelni pestre meg vissza. 135-140 ezerig láttam is már jó laptopokat op. rendszer nélkül.
2012. jún. 24. 22:02
 7/8 A kérdező kommentje:

Ehez mit szolnátok pl:

[link]

2012. jún. 24. 22:04
 8/8 alex25 ***** válasza:
Nem rossz, de olyat nézz amit elsőnek küldtem, erősebb legyen a kártya.
2012. jún. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!