Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnam lehet letölteni a...

Edoer kérdése:

Honnam lehet letölteni a shader model 2. 0 kiegészítőt?

Figyelt kérdés
nekem a vga-ám egy radeon x600 3d 128 megás de ezzel nagyon sok mindent elvitt de szeretném kipróbálni a drakensangot mert sokan mondják hogy jó és shader model 2.0 kell szóval küldjetek linket ahol lelehetne tölteni egy ilyen kiegészítőt
2012. jún. 26. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egyrészt hardveres dolog, nem letölthető, mivel nem tudsz hardvert és áramköröket letölteni. Másrészt a kártyád támogatja a 2.0-ás shadert, szóval nem ez a probléma. Nem lehet esetleg, hogy a játéknak 3.0-ás kell? Ha igen, akkor új kártyát kell venned. Ha nem, akkor próbálkozz video driver frissítéssel, ha még nincs felrakva a 10.2 legacy.
2012. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi a márkája pontosan, a videokártyádnak ?

Radeon X600 SE, Radeon X600 pro...stb

Lehet hogy támogatja, de így nem tudom meg mondani...

2012. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a vga tipusa : RADEON X600/X550 series ( Microsoft Corporation-WDDM )ezt a vezérlőpult szövegéből masoltam ki eközben el akartam indítani a drakensang-ot és ezt írta ki : shadermodel 2.b or higher
2012. jún. 26. 20:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért írja ki mert pixel shader 2.0 vagy nagyobb kellene a játéknak de neked a shader 2.0át nem támogatja a videókártya, akárhogy is próbálod nem fog menni, max ha veszel egy új videókarit.
2012. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
na de jó pedig nekem ez elvitte az aiont runes of magicet perfect world ot forsaken worldot meg még sok mindent és pont ettől akad meg
2012. jún. 26. 20:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Bravo fasságot ír, már a 9000-es széria felsőbb darabjai is támogatták a 2-es shadert, az X-es széria 2.0b-t is.


A probléma a leírásból nyilvánvaló. Nincs hozzá driver telepítve, csak az, amit a windows update rakott fel. Rakd fel a rendes AMD drivert, és próbáld újra.


32 bites rendszerhez:

[link]


64 bites rendszerhez:

[link]


A Catalyst Software Suite nevű cucc kell neked. Töltsd le, telepítsd, majd indítsd újra a gépet. Utána elvileg mennie kell a játéknak, a kártya hardveresen támogatja a shader 2.0b-t.

2012. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de nekem nem vista van hanem 7
2012. jún. 26. 21:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor is ez kell hozzá.
2012. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
francba nem mőküdik még mindig azt irja ki a drakensang-nál ja és mit kell a programmal csinálni és a telepítés után ujraindítottam a gépet és akkor se. szóval mit kell beállítani a programmal ?
2012. jún. 27. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!