Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől olyan nagy szám az Apple?

Mitől olyan nagy szám az Apple?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem olyan nagy szám, csak jól tudnak divatot csinálni a méregdrága cuccaikból. A telefonjaik nem rosszak, de közel sem annyira kiemelkedők, a számítógépeik pedig még zártabbak, mint a Windows, a felhasználót teljesen megfosztja szabadságától.
2012. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Jobs egy kultuszt teremtett az Apple-nek. A fanatikusaikból élnek.

Van, aki csak divatból mindig megveszi a legújabb Apple cuccot és ha egy darab sz*rt dobnának piacra iShit néven, azért is rögtön rohanna a boltba.


Minőségre az iPhone és a MAC nem rossz, de mindkettő erősen túlárazott.


A MAC akkor volt igazán jó, mikor még PowerPC durúzsolt benne. Amióta Intel procira váltottak, azóta a MAC nem több, mint egy saját oprendszerrel árult, designos, méregdrága PC.


És ahog az előttem szóló írta: az Apple cuccok iszonyatosan zártak. Annak valók, aki semmit nem akar testre szabni, magyarul az egyenbirkának. Ha az Apple holnap úgy dönt, hogy az iPhone-ra csak tőlük tudsz pénzért zenéket tölteni, akkor nem tudod kikerülni. Ugye jelenleg is csak iTunes-on keresztül lehet bármit is felrakni az iPhone-ra.

MAC gépeken is ami van, azt kapod, nem tudsz változtatni rajta. Macbook-ból pl. nem tudod kivenni az akksit sem.


Én nem szeretnék egy cégtől sem függeni és nem szeretem, ha rákényszerít egy gyártó, hogy ezt vagy azt a programot használjam, mert csak azzal működik a kütyüje. Szerintem is aki Apple cuccot használ, az feladja a szabadságát. Pont ezért nekem sosem kellene, de ettől még van, akinek teljesen megfelel.

2012. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Panda Péter ***** válasza:
az OS, a support, az eye candy és az "Apple-feeling" miatt.
2012. jún. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
Iphone szép, Phone jó, csak gáz hogy tömegcucc lett. Minden második emberkének a kezében látom, valahogy nem olyan túl egyediek.Így már nem lehet vele annyira divatolni, feszíteni. Lassan oda jutunk, mint a Fila táskával :)) Meg ugye az elektronikai cuccok azok abba az érába tartoznak, amiket sokan használtan szerválnak be maguknak, féláron megveszik a más által levetett trágyát is, Iphoneokat, aztán ugyanúgy feszítenek vele. Valahogy egyébként az elektro cuccokra pont ezért is hülyeség annyira feszülni, ezek csak nagyon céleszközök, arra vannak hogy a szabadidődben téged elszórakoztasson egyedien és kész. Appleék úgy akarták,hogy a magas ár lesz a szelekció, nem mindneki tudja megvenni, és menőség lesz ha neked olyanod van. Csak az a baj,hogy már mindenki így gondolkodik, és minden második ember erre akar menőmanózni, aztán túl sok lett belőle. Tömegjelenség.
2012. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!