Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vízszintes csíkok vannak a...

Vízszintes csíkok vannak a monitoron, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Pár napja újratelepítettem a Windowst. Azelőtt nem volt ilyen hiba, mint most. A monitor vízszintes, villódzó csíkokat mutat, amik főleg a videokártya intenzív használatánál jönnek elő. Állóképek esetében szinte alig láthatóak, de játékoknál nagyon zavaróan előjön. Minden driver pontosan ugyan az, mint a telepítés előtt. Ellenőriztem a monitor kábelét, de elvileg nincs érintkezési hiba. Magasabb képfrissítési frekvencián szintén mindenféle villódzás jelentkezik, ami azelőtt szintén nem volt jellemző.

Egy HP L1706-os monitorról van szó, a videokártya Radeon 9550. Mitől lehet ez, illetve mi lehet rá a megoldás?



2012. jún. 28. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
VGA, nekem is volt ilyen problémám régen.
2012. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tedd fel a monitor driverét

[link]


a videókártya drivert, az alaplapi chipsedet driverét, és mindent, ami úgy egyébként az eszközkezelőnék kérdőjelezik, vagy a windows genericje települt helyette.

2012. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Minden drivert felpakoltam. Videokártyáéból kettőt is kipróbáltam (nem egyszerre), de ugyanaz. Monitor driver szintén fent van. Most az a tippem, hogy meg van törve a kábel valahol, mert ahogy átnyomkodtam a hajlatoknál, kicsit javult.
2012. jún. 28. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!