Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Sony Dualshock 3 Wireless...

A Sony Dualshock 3 Wireless Controller miben jpbb mint a PS3 Wireless Controller, van-e egyáltalán valami különbség?

Figyelt kérdés
Csak mert az egyik drágább mint a másik.
2012. jún. 28. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Linkeld be, hogy hol láttad.

Mert vagy DS3 vagy SIXAXIS joynak hívják a 2 fajta joyt, ha semmit se írnak oda akkor szerintem DS3 joyra gondolnak.

Amúgy a DS3-ba van rezgőmotor, tehát vibrál, ami lehet nem tűnik nagy számnak, de nagyon hasznos funkció, szóval egyértelműen ezt venném.

Ezen kívül jó minőségű műanyagból készült, a SIXAXIS joy elég gagyi.

SIXAXIS egyetlen előnye, hogy tovább bírja az aksija (mivel nincs benne rezgőmotor), meg hogy könnyebb, bár ez nem feltétlen előny.


DS3-ba meg van SIXAXIS is, szóval mindenképp azt venném.

2012. jún. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Itt van a két kontroller:

[link]


[link]


A 2.-ból csak limitált zombisat találtam hirtelen de így is jóval olcsóbb,infót nem találtam itt róluk.

2012. jún. 29. 01:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja hát így elég könnyű a válasz, az egyik nem is Sony joystick, csak egy utángyártott valami.

Nem sokat tudni a minőségéről, de valószínű az eredetit meg sem közelíti, maradj a hivatalos Sony joystick-nál.

2012. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. jún. 29. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!