Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a sony ercsson...

Mi a különbség a sony ercsson k800i és a nokia 5800 kamerái között?

Figyelt kérdés

Mind2 3.2 megapixeles de tapasztalataim szerint a k800i kamerája (cybershot) tiszta közönséges és szar minőségű videókat csinál és a képek viszont amiket csinál nagyon HD


a nokiánál szerintem pont ellentétes a szitu, fénykép szar, videó tiszta HD


ha videó szerint összehasonlítom, ez a sony ericsson:

http://www.youtube.com/watch?v=lOI-rcK-ITE

ez meg a nokia:

http://www.youtube.com/watch?v=OsYMBEq6RN0



hogy lehet ez ha mindkettő 3.2 MP? ahogy látom nem csak ez számít. akkor mi? :D


2010. márc. 28. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
a sony mint gondolom tudod nagy márka a fotózásban. így a kamerái egyértelműen jó képeket csinálnak. a nokia viszont újabb készülék így a szoftvere fejlettebb. tehát a videókat jobb felbontásban veszi fel.
2010. márc. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és az biztos nem lehetséges hogy a sonyn jobb legyenek a videók?
2010. márc. 28. 18:48
 3/10 anonim válasza:
0,1mm vékony ondóréteg.
2010. ápr. 4. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekem mind2 telefonom van, és a fotó közt pici külömbség van a k800 javára, de a videó az évezredekkel jobb az 5800-ba. Úgy tóm a proci miatt van ez, a kamera tudná a k800ba a VGA videót de mivel szrnak rá ezért marad a fos felbontás.
2010. ápr. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem 2 évig k800i-m volt, most viszont már 1 éve 5800-m van és bátran állítom mint fényképben, mit videó felvételben jelentősen jobb a NOKIA!
2011. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ez igy van-....
2011. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én is így vagyok vele, csak nekem már 2 éve van 5800-am és én még mindig úgy vagyok vele, hogy a k800i-nek jobb volt a fényképezője. az 5800-nak a videója jobb, meg azon belül a hangfelvétel.
2011. szept. 9. 22:06
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem k800i-m van . csere 5800-re+4000ft? XD
2011. szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
lószart ;)
2011. szept. 10. 12:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Hali. K800i telóm volt, lecseréltem nokia 5800-ra. Igen, a sony -nak jó a fényképezése, de roszul videóz.



A nokiának jó a videózása, de jó a fényképezése is. Igaz telón kicsit rosszabb minőségű, de azért mert nagy felbontásban csinálja, és a teló kihagy pár pixel-t, hogy meg tudja jeleniteni teljes méretben. Csinálj egy fotót a nokiával, tedd rá a gépre, vagy tv-re , és láss csodát:) nagyon jó minőségű, talán veri a k800-at. de a k800-nak előny a vaku, nagyobbat nyom mint egy villám. a nokiáé csak este jó ha szomjas vagyok és nem akarom fekapcsolni a villanyt mert kiégeti a szemem, bekapcsolom a telón a vakut, és go a konyha felé.



Ez már nem ide , csak leirom: cseréld le nokiára, hidd el , sokkal jobb, üti a sok androidos "okostelefonokat" amik elbujhatnak mellette . Az androidnak csak neve van, tudsása nem több egy symbiannál. kevés androidos telón van előlapi kamera, vaku.... a nokia 5800: 2 hangszóró: házibulit csinálhatsz vele. 2 kamera: nem kell tükörben pózóolnod , látod magad az előlapi kamerán. Wifi, ha lopni akarod a szomszéd netét. GPS ha eltévedsz a zsákutcában. 2-es vaku, ha nem találod a kulcslyukat. Erős akksi ha Sziget fesztiválra mész.

Nekem ettől nem kell jobb telefon...:)

Nah jó nem irok többet nem akarok estig petyegni. :D

üdv: Nokia 5800 XpressTomi :)

2012. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!