Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gépről használhatóság, élettartam szempontjából?

Figyelt kérdés

[link]


Elsősorban a hűtése érdekelne, mennyire bírja a strapát, mozgatást, akkuval meddig használható egy ilyen, illetve a zsanérok élettartama. A konfigból gondolom, látszik, hogy nem átlagos, netezek, filmet nézek, otthoni felhasználásra kellene, hanem kicsit (sokkal) többre, a RAM mennyisége elég fontos már csak a virtuális gépek tervezőprogramokkal párhuzamos futtatása miatt is :P

Köszi előre is! :)



2012. jún. 30. 01:36
1 2
 1/17 BRONY PONE válasza:
elég jó de akksi időtartamra másfél óránál többre ne számíts volt használtam játékra is egy a crysison megakadt a foga és onan kezdett melegedni de egy kis 3000 forintos laptophűtővel ki lehet küszöbölni
2012. jún. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Játékra nem használnám, de azt hiszem, így is meg tudnámá izzasztani :) Szóval a ventije hibaforrás? Nem tudod, lehet-e esetleg erősebb akkut kapni bele?
2012. jún. 30. 02:10
 3/17 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: esetleg nagyjából nem emlékszel átlagos hőmérsékletekre róla, mennyi volt melegedés előtt/után?
2012. jún. 30. 02:11
 4/17 anonim ***** válasza:
A Dell jó gépeket gyárt. Viszont sajnos az N és az M szériás notebookjaik nem sikerültek valami jól. Bár nem szervizigényesek viszont az anyaghasználatuk hagy némi kívánnivalót maguk után. Ha gyakran hordozod a gépet akkor nem annyira jó választás. Ezek inkább "asztali gép kiváltására" alkalmasak.
2012. jún. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én inkább ezt venném és igény szerint bővíttetném a ramot benne.


[link]

2012. jún. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szintén igény szerinti ram bővítés után ez is megfelelőbb lenne, mint az a Dell.


[link]


[link]


Dellen belül a Vostro a Latitude ész az XPS modellek ajánlottak komolyabb igénybevétel esetén.

2012. jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ez a Lenovo, ááá... :D
2012. jún. 30. 11:00
 8/17 A kérdező kommentje:
Basszus, ebbe beleszerettem, remélem, nem fosztják ki a raktárokat, amíg eljutok a rendelésig :D
2012. jún. 30. 13:20
 9/17 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy az a Lenovo tetszeni fog. :D
2012. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

El is felejtettem. Itt olcsóbb és 8GB Ram van benne alapból.


[link]

2012. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!