Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor hűtésben t. u. d...

Processzor hűtésben t. u. d valaki segíteni?

Figyelt kérdés

[link]


Vásároltam egy ilyen hűtőt, eddig a régi poros gyenge hűtéssel a proci 70-75fokon ment, felszereltem az újat annak reményében, hogy majd jobb lesz, erre alapjáraton 80fok, terhelésnél 93fok volt a maximum, szóval rosszab, mint amilyen volt. Na most a kérdés, hogy valamit elronthattam felszereléskor? Vagy ilyen gyenge a hűtő? Hogy nem bír el egy 2,8ghzes celeront? Légyszi segítsetek, nagyon fontos, ebben a hőségben nagy szükségem volna rá!!



2012. júl. 2. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Hűtőpasztát újrakented?
2012. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Biztos hogy jól tetted fel? Rendesen a helyén van? Bepasztáztad rendesen a procit? Szép vékony rétegben kell.

A házban van valami hűtés? (Legyen)

2012. júl. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 SnakeDoc ***** válasza:
Nem ilyen gyenge. Egyszerűen rosszul van felrakva. Ellenőrizd a hűtőt rendesen a helyén van-e.
2012. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
raktunk rá elegendő pasztát, amivel annyit értünk el, hogy maximum 77re megy fel... ami azt jelenti, hogy ugyanott vagyok, mintha nem vettem volna semmit. holnap vissza viszem és megkérdem mi a teendő ilyenkor...
2012. júl. 2. 18:54
 5/8 SnakeDoc ***** válasza:
Nincs jól rögzítve! Ez a hűtő többet tud ennél, nem kell visszavinned, vagy ha viszed, akkor vidd a gépet is, aztán rakják be neked szakszerűen.
2012. júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendesen, egysenletesen, rendesen hűtőpasztával lett rögzítve. lényeges különbség nem vehető észre a hűtésben. prescott magos celeron, ami eléggé melegszik, de azért nem hinném, hogy az összetákolt hűtöm jobban hűtené, mint ez a 6ezer forintos okosság. Kicsit átverve érzem magam...
2012. júl. 2. 20:33
 7/8 A kérdező kommentje:
cooler master tx3-at vagy tx3 evot szerettem volna végre, de mire lett rá pénzem, pont aznap hagyott fel az edigital a forgalmazásával. ( a sors iróniája) iponról lehetne rendelni, 6600ft+2000 a szállitás... szóval 8800... 6000ftom volt összesen... ezért nem rendeltem innen, hanem vettem meg ezt. viszont ha vissza viszem, elvileg 3napig vissza veszik, ha vissza kapom a pénzem, akkor rendelek egy tx3at. hátha azzal több sikerrel járok, elegem van már ebből a rohadt hűtés témából. mindig ráfaragok valahogy ezekkel az e-kütyükkel.
2012. júl. 2. 20:36
 8/8 A kérdező kommentje:
amúgy a gyártó oldalán, és a dobozán is fel van tüntetve, hogy 0,21c/w és a cerka maximum 84w-ot eszik. na most 0.21*84...17,64. ha ezt igy kell számolni és hozzá vesszük a szobám jelenlegi 30fokos hőmérsékletét, akkor is az 50fokot nem nagyon kellene átlépnie, nem hogy a 80at. o.O
2012. júl. 2. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!